Květen 2013

Diary 1

29. května 2013 v 17:31 | Lady E. Dark |  Vykecávačky, diary
Jujda... Unavená, ale spokojená. Musím přiznat, že dnešní den byl na jednu stranu fajn, ale na druhou přímo hrůzostrašný. Vše to začalo hodinou matematiky, kdy jsme psali test na celou hodinu - dobrá, byly to čtyři úkoly, ale my si to nechali na celou hodinu. Dál se to docela vleklo... Němčina, zeměpis, mluvnice - tam jsem se snad nepřestala smát, pak neoblíbená chemie s testem jako bonus a nakonec konverzace v ajině. Konečně NEPROPADÁM! :D Ono je to složitý, protože tento předmět je jednou týdně a já hodně chyběla, a tak jsem jednou schytala pětku a už to bylo. Dnes jsem měla rozhovor: "U doktora" a odevzdala jsem menší slovní úlohu na můj oblíbený film a už mám 2! :D

Jinak teď - i po dneska útrpném nakupování, konečně doma a zase jednou u noťasu, kde se opravdu neflákám. Chápu, že bych měla dělat dve prezentace do školy, ale když člověk nemá licenci na Microsoft Office, tak je to horší. Jenže i přesto mám aspoň OpenOffice a přepisuji, opravuji dvě své povídky a mám dva nápady na další... Do toho si ještě čtu a loučím se, protože můj starý diář - který bude platit sice do konce roku, tak půjde směr popelnice. Přeci jen... Střední škola a lepší diář, který je na 18 měsíců... Už dost mých stupidních keců - jak se máte vy?


Kdo? O čem? Jak?

26. května 2013 v 13:11 | Lady E. Dark
Lady E. Dark... Nová totožnost, nový blog a především nový začátek další etapy na blog.cz. Vlasnila jsem blog, který měl docela slušnou návštěvnost, zveřejňovala jsem povídky, jak na téma VA - což především - a později i HP.

Můj předešlý blog byl spojován více s povídkami VA, a tak jsem se rozhodla tuhle pověst zničit jako domeček z karet a začít od začátku. A o čem vlastně tento blog bude a proč vlastně Lady E. Dark?

Tři růže

25. května 2013 v 23:05 | Lady E. Dark |  HP - Jednorázové

Jednorázovka - smutná a krátká jednorázovka, jejiž děj se odehrává třináct let po závěrečné bitvě...

Tři růže, dvou různých barev, pro tři zemřelé od muže, od kterého by se to čekalo snad nejméně...

1. design - Magic fairy

25. května 2013 v 22:24 | Lady E. Dark |  Designy blogu

První design nového blogu je na světě a s ním i pomyslné odstartování tohoto blogu. Je zajímavé, že i s tímto blogem začínám fialovou a nejspíš to tak má být. Doufám, že se vám design líbí, protože i když byl lehký, tak mě něčím zaujal, a proto se také jmenuje v překladu Kouzelnická víla - vím - absurdní. :D

Hezký večer a já jdu pokračovat... ;)

My Blog

25. května 2013 v 22:16 | Lady E. Dark
(oháknutí mého blogu)
(O blogu - trefný název)

(změny plánované, provedené)

Competitions
(soutěže pro všechny)

Others
(co se jinam nevešlo)

©2013~2014 ~ ladyedark.blog.cz - Zákaz kopírování!