Březen 2014

Typ na VA soutěž :3

30. března 2014 v 14:48 | Lady E. Dark |  Soutěže/Typy na soutěže
Je o mě známo, že miluji Vampýrskou akademiie od skvělé autorky Richelle Mead a stejně tak i její sérii Sukuba. :) Vampýrskou akademii jsem četla před rokem v únoru, vím to přesně, protože mi babička k Valentýnu koupila šestý díl (těch pět předešlých jsem četla na počítači v rekordním čase). Ale důvod proč píšu tento článek. Na čtyřech stránkách probíhá soutěž o věci s VA tématikou a já zkousím své štěstí, jak jinak. :) A abych poskytla stejnou možnost vám - a tak trochu pomohla i sobě tím, že sdílím tuto soutěž dál, tak sem přikládám 4 odkazy. :)

HTTP://www.svet-knih-terisekk.blogspot.cz/2014/03/tyden-s-vampyrskou-akademii-soutez.html
HTTP://my-kingdom-of-books.blogspot.cz
HTTP://ells.cz/?p=3399
HTTP://cz-books.tumblr.com/post/80446593650/tyden-s-va-den-sedmy-a-soutez

5. design - Books and flowers

11. března 2014 v 19:49 | Lady E. Dark |  Designy blogu

Máme tu pomalu jaro, podle počasí už ho máme delší dobu a blog chtěl také zajisté změnu a zbavit se tmavých barev - což už mi bylo také vyčítáno, a tak jsem vyhověla a udělala jarní design v zelených odstínech a samozřejmě s knihami, které miluji a květinami, které také zbožňuji. Jediné, co jsem nezměnila je pozadí komentářů, takže se nebojte, že bych zapomněla, ale ladí i k tomuto designu a mně přišlo trošku zbytečné je měnit. :3 Doufám, že se vám líbí a zanecháte třeba nějaký komentář... :)
lady E. Dark

Divadlo na Šantovce

8. března 2014 v 21:42 | Lady E. Dark |  Kulturní život
Dobrý den vám všem,
máme tu další zápisek - a nejspíše i poslední v podobě článku, jelikož má ztřeštěná povaha váhá nad tím, že by vytvořila i videa, takže uvidíme no.:) Ale teď zpátky k článku - tentokrát se jedná o představení v divadle - nebo abych byla přesnější o talk show v divadle. S kým a o čem byla, se dozvíte v celém článku.

Fanfiction 1

2. března 2014 v 19:29 | Lady E. Dark |  Fanfiction

Někteří z vás se zajímali o to, jak to vypadá s povídkami z mého starého blogu, ale taky s fanfiction z tohoto blogu…:) A to bych nebyla já, abych se k tomu nepřipletla… A jak to tedy je? Klikněte na celý článek a čtete…

©2013~2014 ~ ladyedark.blog.cz - Zákaz kopírování!