Divadlo na Šantovce

8. března 2014 v 21:42 | Lady E. Dark |  Kulturní život
Dobrý den vám všem,
máme tu další zápisek - a nejspíše i poslední v podobě článku, jelikož má ztřeštěná povaha váhá nad tím, že by vytvořila i videa, takže uvidíme no.:) Ale teď zpátky k článku - tentokrát se jedná o představení v divadle - nebo abych byla přesnější o talk show v divadle. S kým a o čem byla, se dozvíte v celém článku.

V pátek, 8. března v největším olomouckým obchodním centru Šantovka, kde se nachází divadlo na Šantovce se odehrála další talk show pod vedením Davida Hrbka. Tentokrát měl za své hosty vítěze šesté řady úspěšné taneční soutěže Star dance - Annu Polívkovou a Michala Kurtiše.

Já osobně jsem ze začátku chtít ani nechtěla, jelikož jsem byla taková nerozhodná. Ze Star dance jsem je znala, dokonce jsem jim i vítězství přála, ale stejně - no nevím, jak to popsat, ale myslela jsem, že se dá páteční večer strávit jinak a lépe. Nicméně mě moje drahá babička přemluvila a já se přeci jen v pátek v sedm hodin do divadla dostavila a musím říci, že toho nelituji a litovat nebudu.

První, co mě dá se říci, potěšilo, byl fakt, že divadlo bylo skoro plné a lidi měli na sobě i hezké slušné oblečení. Možná si řeknete, co je na tom zvláštního, ale budete se divit - zvláštní to je. Divadlo, jak už jsem řekla, se nachází v obchodním centru, ke všemu na pořadu byla talk show a po zkušenosti, kdy jsem asi před dvěma lety byla s babičkou v Moravském divadle na divadelní hře a uviděla jsem pár lidí v riflích a dokonce i s nákupními taškami, cítila jsem se zvláštně. Jistě na talk show měl snad každý třetí, čtvrtý člověk - i já rifle, ale zkrátka byly neuvěřitelně upravení - snad mě pochopíte.
Takže to byla první věc, co mě naprosto potěšila a já v duchu jásala, že slušní lidé ještě nevymřeli! Neberte to osobně, ale poslední dobou, díky babičce, žiji velmi bohatý a někdy mnohdy zajímavý kulturní život.

Nevím, co přesně se dá o talk show vyprávět, bohužel ani nemám žádnou fotku - netušila jsem, že se bude moci fotit a můj telefon to nezvládnul. Možná snad, že hlavní téma byl tanec a účast ve Star dance, vznikaly tam vtipné okamžiky a došlo taky na momentálně hodně bulvárem diskutované téma - vztah mezi nimi. Nepotvrdili to, ale já s babičkou jsme si všimly častých přeřeků (absolutně nevím, jestli to slovo existuje!), ale to neznamená, že tím chci něco naznačit, je to jejich soukromí a já nejsem bulvární blog.:)

Takže moje hodnocení je 10/10, jelikož dojem byl úžasný, člověk se zasmál, moderátor byl skvěle připravený, mezi krátkými pauzami pro účinkující hrála kapela - a já si nevzpomínám na jméno, omlouvám se a byly to velmi uvolněné necelé dvě hodiny. Musím ještě dodat, že na závěr se mohli diváci ptát a padaly inteligentní dotazy, takže jsem se cítila skvěle. Protože moje babička je někdy trochu nervní, takže kdyby se našel nějaký "inteligent" s hloupými otázkami, věřte, že bych to odnesla jako první já.:)


Bohužel vám nemohu doporučit jít na toto představení, jelikož je pouze v Olomouci a není jako předešlé Listování…
Tím vám chci oznámit, že 17. března mě čeká další Listování, bohužel na tom únorovém jsem být nemohla, jelikož mě skolila nemoc, ale tentokrát už v plné síle jdu. A co mě ještě čeká?

17. března zmíněné Listování, 12. dubna další Talk show - s kým to vám prozatím nepovím a 24. dubna v mém oblíbeném kině Metropol bude Halina Pawlovská - opět babiččina touha jít a my už asi zhruba měsíc máme doma lístky, takže akcí bude spousta!:)

A přemýšlím, že bych sem dávala i kinové zážitky, protože tam jsem také docela často.


Ale teď už dost dalšímu psaní a já vám přeji dobrý večer nebo dobrou jakoukoliv část dne.:)

lady E. Dark
 

2 lidé ohodnotili tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama

©2013~2014 ~ ladyedark.blog.cz - Zákaz kopírování!