Červen 2014

Letní čtení 2014: 1. týden

29. června 2014 v 16:11 | Lady E. Dark
Opět se ukázalo, jak snadno plány ztroskotají, a to myslím naprosto vážně! Tento článek tu měl být už v pátek a je tu v neděli, ale první článek do rubriky: Letní četba 2014, zkrátka musí začít jinak! Celý týden byl takový všelijaký, poslední týden ve škole, který jsem převážně byla doma a ještě jedna událost se stala! Mimo to, že jsem se snažila číst, tak má maličkost dostala nový notebook, konečně budu psát - tohle taky patří do jiného článku. A jak začal můj první letní čtecí týden? Stačí se podívat na hromadnou fotku knížek, které mi prošly rukou, rozkliknout článek a podívat se, jak to celé probíhalo.

Letní čtení 2014

20. června 2014 v 14:11 | Lady E. Dark
Dobrý den vám přeji,
kalendář nám z vesela ukazuje 20. června roku 2014, do konce školního roku zbývá pouhých 7 dní a já si říkám, že tento školní rok byl na mě nějaký dlouhý - není se čemu divit, už rok bude má přítomnost na střední škole a že to byl tedy rok! Nicméně... známky jsou uzavřené, prošla jsem v každém předmětu, takže nepropadám a co to znamená? Ano! Znamená to, že je konečně čas na jednu z mých nejmilejších činností, a tou je čtení. Dlouho jsem přemýšlela, jak začít blog zahrnovat i knížkami a konečně na to má hlavička přišla a jak jinak začít, než Letním čtením 2014 a o co vlastně půjde? To už si můžete přečíst v celém článku a právě tak se informovat, co jsem si vlastně vymyslela...

ŽTL - Kapitola devátá

15. června 2014 v 17:17 | Lady E. Dark |  Život Temné lady

Je to šílené, že po takové době je další kapitola a stydím se za sebe. Nebudu se vymlouvat... Buď jsem měla hromadu věcí do školy, nebo jsem byla líná psát. -_- To byl a je kámen úrazu, ale devátá kapitola je tu, prázdniny před námi a tudíž doufám, že bude dostatek času na dopsání této povídky. :) V této kapitole není nic moc zajímavého, ale je to taková mezikapitola mezi příchodem do sídla a plesem, tak příjemné čtení! :)

©2013~2014 ~ ladyedark.blog.cz - Zákaz kopírování!