Červenec 2014

Letní čtení 2014: 5. týden

29. července 2014 v 14:51 | Lady E. Dark

Letní čtení roku 2014, pátý týden je tu se zpožděním jen kvůli tomu, že ten předešlý se objevil v sobotu. :) Tento týden byl trochu více hektický, jelikož nebylo tolik času na čtení. :) V pondělí jsem jela do Čech, v úterý navštívila Lešnou a jela bez knihy a ve středu jsem jela s babičkou a jejím přítelem do Polska - opět jsme zabloudili. :D Takže v ostatních dnech jsem musela dodělat důležité věci. :) A co jsem tedy přečetla, rozečetla a dočetla? To se dozvíte v celém článku.

Letní čtení 2014: 4. týden

26. července 2014 v 14:34 | Lady E. Dark

Čtvrtý týden čtení v létě byl… katastrofální. Rozečetla jsem tři knihy, dočetla jen jednu knihu - ke všemu se jedna o opakovaný re-reading, ale já si nedokázala pomoci. Šlo o knihu, která je mou srdcovkou, ale o tom více v celém článku.

FOTO-UNBOXING #1

25. července 2014 v 22:09 | Lady E. Dark |  FOTO-UNBOXING
Můj první FOTO-UNBOXING a zároveň má první objednávka v knihkupectví U MOBI. Co jsem si objednávala a jak jsem byla spokojená, se můžete dočíst v celém článku. :)

Diary 9 aneb pouhá informačka

25. července 2014 v 7:42 | Lady E. Dark |  Vykecávačky, diary
Zjišťuji, že jsem hodně moc pozadu, proto jsem se rozhodla vytvořit body pro vás, ve kterých vám shrnu, co se tu bude dít - dnes budu psát jenom články a upravovat fotky, jak to tak vypadá, takže se dáme rovnou na to.

Bod první: Letní čtení za čtvrtý týden bude zítra, byl to podle mě chudý týden (stejně jako tenhle), protože byly vedra a já v těch tropech číst nedokážu, však uvidíte v článku. :)

Bod druhý: Bude tu první FOTO - UNBOXING, jelikož mi přišel balíček a já tentokrát vydržela domů a ještě jsem to stihla fotit. Tento článek se tu objeví dnes.

Bod třetí: První měsíční chvástačka, která se bude týkat knížek tu bude během příštího týdne - budu muset knihy teprve nafotit a nejhorší je, že nemám absolutní ponětí, jaké knihy jsem za červenec koupila - na mé poměry jich bylo ale moc.

Bod čtvrtý: Život temné lady - každá kapitola má něco kolem 1 100 slov, což znamená, že jsem zhruba v polovině, ale je dost možné, že jedenáctá kapitola bude delší.

Bod pátý: Budou tu i TAGy - knížní TAGy, takže se můžete těšit i na ně.

Byla to pouhá informačka, ale potřebuji, abyste věděli, co se tu bude dít. :) Taky v průběhu srpna budu pracovat na článcích na měsíc září, jelikož začne škola a já zase nebudu stíhat. :) Mějte se prozatím krásně.

lady Enchantress Dark

Hudební tag

18. července 2014 v 18:28 | Lady E. Dark |  TAG
Dlouho jsem přemýšlela, jaký TAG bych u sebe blogu udělala a nakonec to za mě vyřešila Peggie, která mě nominovala do Hudebního TAGu a já si řekla, že by to i za to stálo, protože některé - říkejme tomu otázky - jsou dost zajímavé a na koci článku nominuji další. :)

Píseň, která tě rozesměje

Tady jsem dlouho nepřemýšlela. Nejde o text, ale jde o vzpomínku, kterou k té písničce mám, takže asi tak. A vždy když ji slyším, začnu se šíleně smát.ŽTL - Kapitola desátá

16. července 2014 v 10:40 | Lady E. Dark |  Život Temné lady

Je to tady. Desátá kapitola je na světě, jedenáctá rozepsaná. Sama nevím, co k této kapitole říci, snad jen, že v ní Smrtijedi zjistí, kdo je snoubenkou Temného pána... a bude to... epické? Ne nebude, ale ten konec epický bude. :) Příjemné čtení.

Letní čtení 2014: 2. týden a 3. týden

13. července 2014 v 19:10 | Lady E. Dark
Tentokrát článek s Letním čtením za poslední dva týdny. Zatímco týden druhý vypadá uspokojivě, týden třetí vypadá bídně. Ale jak to všechno bylo ve skutečnosti? To se dozvíte v celém článku jelikož to má takový jeden malý bezvýznamný háček. :)


7. design - Harry Potter and LOTR, Hobit

11. července 2014 v 20:00 | Lady E. Dark |  Designy blogu
EDIT 13. 7. 2014: PROBĚHLO ZESVĚTLENÍ DESIGNU, STAROU VERZI NALEZNETE V CELÉM ČLÁNKU :)
V pořadí sedmý design zdobí můj druhý domov a tentokrát je opravdu temný, převládá tu černá barva... a to je přesně to, co se mi líbí. Ty barevné designy opravdu pro mě nejsou - nevím, ale nedokážu si na ně zvyknout, a proto je tu tenhle, na kterém jsou obrázky z Harryho Pottera, Pána prstenů a Hobita. Můžete si všimnout, že menu se změnilo - nejsou to oddělené pasáže a taky jsou názvy v češtině, ale jinak se nic nemění.
PS: Článek z předchozího týdne týkající se letního čtení bude zítra a v neděli hned článe z tohoto týdne, nestíhala jsem a proto budou tak po sobě. Na kapitole ŽTL se již taky pracuje (téměř dokončená).
Líbí se vám design aspoň trochu? Budu ráda za váš názor. :)
lady Enchantress Dark

Výlet do Brna

6. července 2014 v 19:46 | Lady E. Dark |  Reports
Dnešní návštěva Brna byla… zajímavá. Vyjížděli jsme kolem osmé hodiny ráno, jelikož jsme se ještě v Olomouci stavovali pro benzín a v práci přítele babičky. Hned na začátku vám řeknu, že vždy když se jelo s babiččiným přítelem do Ikei v Brně - nikdy se netrefil a já byla rozhodnutá to tentokrát změnit, jenže jsem se začetla a my zabloudili hned v Olomouci! Nekecám! Takže jsme se pobavili hned na začátku a konečně vyjeli a zvládli jsme se trefit na Bratislavu (poprvé v historii).
Jestli vás zajímá víc, hurá na celý článek.

©2013~2014 ~ ladyedark.blog.cz - Zákaz kopírování!