Letní čtení 2014: 5. týden

29. července 2014 v 14:51 | Lady E. Dark

Letní čtení roku 2014, pátý týden je tu se zpožděním jen kvůli tomu, že ten předešlý se objevil v sobotu. :) Tento týden byl trochu více hektický, jelikož nebylo tolik času na čtení. :) V pondělí jsem jela do Čech, v úterý navštívila Lešnou a jela bez knihy a ve středu jsem jela s babičkou a jejím přítelem do Polska - opět jsme zabloudili. :D Takže v ostatních dnech jsem musela dodělat důležité věci. :) A co jsem tedy přečetla, rozečetla a dočetla? To se dozvíte v celém článku.
Jestli články této rubriky čtete každý týden, určitě jste si všimli, že se zde kniha Myslete jako Steve Jobs od Daniela Smitha už objevila, ale nebyla dočtená. Tento týden se pšotěstilo a já mohla něco přes padesát zbylých stran dočíst a knihu zvesela zařadit do knihovny, kde už mě nebude děsit tím, že jsem ji nedočetla. :)


Viděli jste můj první FOTO-UNBOXING? Jestli ano, tak zaručeně víte, že mi přišla Statistická pravděpodobnost lásky na první pohled od Jennifer E. Smithové a já neodolala a dala se v pátek do čtení, společnost mi ze začátku dělala zmrzlina (dobře zmrzlina zmizela než jsem otevřela knihu). Nevěděla jsem, co od knihy očekávat, co jsem se tak dívala po recenzích, tak si knihu všichni chválili a já k ním patřím taky. Ta kniha je úžasná. :)


Kniha Zapomenutá, kterou jsem si koupila v Levných knihách a napsala ji Catherine McKenzieová mi dělala společnost na cestě z Polska, jelikož cestu tam jsem prospala - zpátky jsem pro změnu spíše poslouchala písničky, ale i tak jsem přečetla osm kapitol a skončila - tuším - na straně 106. Aniž bych se pdívala na konec knihy, tuším, jak to celé asi dopadne - každopádně bych knihu v šestém týdnu chtěla dočíst. :)

Musím říct, že pátý týden nebyl zase tak špatný, možná jste někteří přečetli více knih, ale mně to stačí, jsem spokojená. :) A je tu obvyklá otázka, kterou pokládám každý týden. Co jste přečetli vy?

lady Enchantress Dark
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Irith Irith | Web | 31. července 2014 v 8:59 | Reagovat

Tedy já tě obdivuji, že jsi schopná něco takového přečíst. Zvláště u těch prvních dvou bych se unudila k smrti.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama

©2013~2014 ~ ladyedark.blog.cz - Zákaz kopírování!