Výlet do Brna

6. července 2014 v 19:46 | Lady E. Dark |  Reports
Dnešní návštěva Brna byla… zajímavá. Vyjížděli jsme kolem osmé hodiny ráno, jelikož jsme se ještě v Olomouci stavovali pro benzín a v práci přítele babičky. Hned na začátku vám řeknu, že vždy když se jelo s babiččiným přítelem do Ikei v Brně - nikdy se netrefil a já byla rozhodnutá to tentokrát změnit, jenže jsem se začetla a my zabloudili hned v Olomouci! Nekecám! Takže jsme se pobavili hned na začátku a konečně vyjeli a zvládli jsme se trefit na Bratislavu (poprvé v historii).
Jestli vás zajímá víc, hurá na celý článek.


Co vám budu vykládat. Jela jsem pro knihovnu, která by se vlezla do kuchyně (jestli si to nedokážete představit, nevadí, já vám časem ukážu fotku) a něco vám řeknu… Před rokem jsem byla v Ikei a s babičkou jsme se musely hodně držet, abychom neutratily všechny úspory. Dnes… Dnes jsem byla zklamaná a stále jsem. Chtěla jsem s babičkou koupit knihovnu, kulatý stůl a židle, aby to v kuchyni trochu vypadalo. Ani jedno jsme nekoupily - tam nic nebylo! Ironie je, že jsme stůl a židle koupili hned v Olomouci a pro knihovnu jedeme zítra - snad najdeme nějakou vyhovující. Musím věřit.

Ale když se vrátím k našemu výletu, jako vždy jsme se stavili v nákupním středisku Avion a… Víte, že není dobré pouštět mou osobu do prostoru, kde je Neoluxor a Levné knihy? Vůbec to není dobré! Každopádně jsme se stavili na obědě, babička s přítelem se rozhodli jít do Tesca a já dostala menší kapesné (přiznám to - čtyři stovky - zdálo se mi to málo, ale tak to vždy když jdu někam, kde prodávají knihy). Nejdříve jsem šla do Luxoru a hned jsem si vzpomněla na mou novou závislost a tou je spisovatel jménem J. R. R. Tolkien a koupila si paperback Hobita s tím, že do budoucna bych mohla mít celý set - musím být optimista. Takže jsem měla knížku na zpáteční cestu, i když většinu cesty zpátky jsem se modlila, abychom byli už doma. Smůla, že jsme se stavovali ještě v jednom nábytku (moje babička je aktivistka nutno dodat).

(Hobit a můj baťužek na zpáteční ceste domů:3)

Moje návštěva v Levných knihách taky nezůstala bez provětrání peněženky a onu návštěvu vyjádřím pouze fotkou a stále doufám, že knihy se mi budou líbit, jelikož už si tím nejsem tak jistá (optimismus já vím).

(Víte někdo něco o těch dvou knihách zleva? O Ready pleyer one jsem už slyšela:))

Po našem příjezdu domů… To bylo vzrůšo, vybalila jsem knížky a zjistila fakt, že polička je plná, stará knihovna je plná a já tak své nové miláčky ač nerada musím schovat do šuplíku. Opravdu potřebuji tu knihovnu - akutně! Tak jsem si povzdechla a šli jsme dolů na zahrádku na kofolu a v případě přítele babičky i na pivo. Poté už jsme jen vybalili zbytek nákupu, přeci jen jsme si v Ikei koupili takové ty blbosti jako je deštník, ubrousky, sklenky na víno (taky se vám tak často rozbíjejí?) a já boží deník - asi udělám takový ten článek, mám jich moc (těch deníků).

(Tohle měli v tolika verzích! Zelená nakonec vyhrála, ale bojovala jsem s černou)

Takže jak bych dnešní den zhodnotila? Byl to blázinec, z Ikei jsem zklamaná, z Avionu nadšená a z cesty utahaná. Věřím tomu, že zítra si dovezu knihovnu - mám vyhlídnutou takovou točící - zní to divně, ale vypadá zajímavě, opravdu. Ale co bych si pořád stěžovala, mám čtyři nové knihy a můžu říct, že jsou z Brna (jo to mi připomíná - štve mě, že jsem byla v Brně, kde je tolik skvělých bloggerů a já ani jednoho neviděla - co čekat na okraji Brna).

A jak jste si užili dnešní parný den vy?
lady Enchantress Dark
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Peggie Peggie | 9. července 2014 v 12:00 | Reagovat

No, já ten pařák přežívala u tety u bazénu a doslova jsem umírala :D Obdivuju tvoji chuť někde v tom vedru jet. Doufám že sis knihovnu vybrala, já zatím upřednostňuju tu městskou :D Jinak krásný deníček :) Taky mám svůj vyvolený :D Jediný, do kterého píšu jen o sobě, nečmárám do něj a ani do něj nepíšu povídky (pro mě úspěch) :D

2 Andrea Andrea | Web | 9. července 2014 v 21:41 | Reagovat

Taky někdy míváme takové zábavné výlety s blouděním, ale následně pak i roztrhanou mapou a sprostými slovy :D. :D Ale knížky vypadají zajímavě! :)

3 Lady E. Dark Lady E. Dark | Web | 10. července 2014 v 19:30 | Reagovat

[1]: Já mám hromadu deníků nepopsaných :D A chtělo-nechtělo, musela jsem, chtěla jsem knihovnu - musela jsem jet :D

[2]: Hobit je přečtený (díky bohu) :D a zbytek doufám bude taky zajímavý :3 a no já už pak křičela jen: Doprava sakra! :DD

4 blackseed blackseed | Web | 9. září 2016 v 2:34 | Reagovat

sms pujcky ihned na ucet :-)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama

©2013~2014 ~ ladyedark.blog.cz - Zákaz kopírování!