Vykecávačky, diary

Očekávaná informace!

4. prosince 2014 v 21:19 | Lady E. Dark
Zdravím vás - opět až po měsíci, ale mám odůvodnění, před tím jsem byla 6 týdnů nemocná a dohnat školu... bez komentáře. :D Nebudu se už omlouvat, přejdu přímo k faktům. :)

ZÍTRA JE MIKULÁŠ. CO TO ZNAMENÁ PRO VÁS? NOVÁ KAPITOLA ŽTL!

Ano, ano... Usoudila jsem, že jste byli hodní celý rok, čert vás neodnese do pekla, protože jsem vás už vytrápila já a tudíž si zasloužíte novou kapitolu. :) Kterou jsem začala psát znovu včera, dnes dopsala, zítra doupravím a vydám. A proč? PROTOŽE JE MIKULÁŠ! :D Ne. Je mi opravdu dobře, ale pochopte, p odlouhé době zítra bude mít Mikuláš zase nějaký význam, budeme tu mít bratránka a ten na něj ještě věří, tudíž to bude... epické! Pokud se převleču za čerta nebo vyjde můj plán s uhlím. :'D Je mu devět, ale my se už teď rádi dobíráme. :) Takže já se pro dnešek loučím, je to jen malá informace, kdo si náhoou nevšiml...

ZÍTRA VYCHÁZÍ NOVÁ KAPIOLA ŽIVOTA TEMNÉ LADY! :)

Přeji příjemný večer a zítřejší den
lady Enchntress Dawn-Dark

Návrat ztracené do vlasti

22. října 2014 v 15:18 | Lady E. Dark
Zdravím všechny návštěvníky mého blogu...
Jak jste si mohli všimnout, už je to dlouhou dobu, co jsem tu byla naposledy - nebudu vypisovat všechny možné výmluvy, protože je to stejně zbytečné -> teď je prioritou, že má maličkost se vrátila do vlasti. :D Mohli jste si všimnout, že to tady vypadá jinak, ale musím říct, že se jedná o starý design a proč jsem ho znovu nastavila? Odpověď je jednoduchá, zkrátka povídku stále píšu, chci se k ní v nejbližších dnech vrátit a pokračovat v ní, proto jsem usoudila, že si to zaslouží, navíc mě donutila kamarádka, které se tento design zalíbil a já jí chtěla udělat radost - popravdě si možná nechám nějaký design udělat. :) Jinak jsem se rozhodla napsat pár článků dopředu - jsem nemocná a tak nevidím lepší příležitost. :) Takže se opravdu vracím. :) Přeji krásný zbytek dne...
lady Enchantress Dark

Omluva

14. září 2014 v 10:50 | ladyE.Dark
Drazí čtenáři blogu,

omlouvám se za svou neaktivitu, která by zcela určitě nebyla taková katastrofální, kdybych věděla, co se vlastně děje. Je tomu už pár dní - více jak pár dní, kdy jsem se pokoušela přihlásit do administrace a napsat vám, popřípadě zveřejnit nějaké články, ale nastal problém v přihlášení. Docela jsem se zděsila, protože jsem myslela, že jsem zapomněla heslo a všechno možné, ale kdo by řekl, že problém není u mě, ale v systému? Neuvěřitelně mě začíná štvát blog.cz a já popravdě dost přemýšlím o přestěhování blogu někam jinam - zatím je to ve fázi uvažování, protože aby se nešlo přihlásit do administrace přes prohlížeče Opery a Google Chrome je... šílené. Můžu jen děkovat, že mě napadlo se kouknout na facebook na stránky Blog.cz, kde to mají napsáno. Takže se nabízí možnost stáhnout Mozillu, což se mi ani v nejmenším nechce a nebo prostě využít Internet Explorer, který byl už v notebooku nainstalován a zdá se mi trochu rychlejší než býval, ae i tak to není nejlepší a navíc jsem zvyklá na Chrome v nejhorším na Operu, takže se budu muset hodně rozmyslet, jak to nakonec bude. Možná to vydržím, možná ne. Každopádně se omlouvám za svou neaktivitu, ale myslela jsem, že je chyba u mě - očividně nebyla. Pro dnešní den je to vše a já se snad do zítřejšího dne rozhodnu, co s tím vším udělám.

Krásný den
lady E. Dark

Diary 9 aneb pouhá informačka

25. července 2014 v 7:42 | Lady E. Dark
Zjišťuji, že jsem hodně moc pozadu, proto jsem se rozhodla vytvořit body pro vás, ve kterých vám shrnu, co se tu bude dít - dnes budu psát jenom články a upravovat fotky, jak to tak vypadá, takže se dáme rovnou na to.

Bod první: Letní čtení za čtvrtý týden bude zítra, byl to podle mě chudý týden (stejně jako tenhle), protože byly vedra a já v těch tropech číst nedokážu, však uvidíte v článku. :)

Bod druhý: Bude tu první FOTO - UNBOXING, jelikož mi přišel balíček a já tentokrát vydržela domů a ještě jsem to stihla fotit. Tento článek se tu objeví dnes.

Bod třetí: První měsíční chvástačka, která se bude týkat knížek tu bude během příštího týdne - budu muset knihy teprve nafotit a nejhorší je, že nemám absolutní ponětí, jaké knihy jsem za červenec koupila - na mé poměry jich bylo ale moc.

Bod čtvrtý: Život temné lady - každá kapitola má něco kolem 1 100 slov, což znamená, že jsem zhruba v polovině, ale je dost možné, že jedenáctá kapitola bude delší.

Bod pátý: Budou tu i TAGy - knížní TAGy, takže se můžete těšit i na ně.

Byla to pouhá informačka, ale potřebuji, abyste věděli, co se tu bude dít. :) Taky v průběhu srpna budu pracovat na článcích na měsíc září, jelikož začne škola a já zase nebudu stíhat. :) Mějte se prozatím krásně.

lady Enchantress Dark

Diary 8 aneb návrat a něco k tomu

2. května 2014 v 9:11 | Lady E. Dark
Přeji vám dobré páteční dopoledne a ano vidíte dobře, opravdu se tu objevil skoro po měsíci článek… Na to že jsem chtěla psát obden… Nekomentuji to raději, protože bych se musela hanbou propadnout do země… Jedná se o další článek typu Diary - tentokrát s číslem osm a tentokrát s dalšími informacemi, jelikož já zjistila, že jsem - slušně řečeno v háji a možná ještě dál. :) Tak hurá do čtení… :)

Diary 7 aneb povídkování

7. dubna 2014 v 13:08 | Lady E. Dark
Dobré odpoledne vám přeje lady E. Dark, která je momentálně týraná v hodině IKT. Nenávidím ty hodiny! :D
Máme dělat Hromadnou korespondenci ve Wordu - tak zní téma dnešní hodiny, ale mně se nějak nechce, takže přemýšlím nad... jak už jste mohli podle nadpisu zjistit - nad povídkami! :D A o co vlastně jde? To se dozvíte v celém článku! :*Stejně jako i ostatní věci z mého nepříliš "štastného" dne! :) PS: Informace od ŽTL! :D

Diary 6 aneb Usmálo se na mě štěstí! :3

4. dubna 2014 v 12:55 | Lady E. Dark
Všem vám přeji již dobré odpoledne,
venku svítí sluníčko, já nebyla ve škole - byla bych tam stokrát raději, jelikož mě začala bolet pravá dolní osmička a já tu dost trpěla, včera na pohotovosti a dnes u své zubařky, ale...

Diary 5

26. října 2013 v 21:13 | Lady E. Dark

Zdravím vás mí věrní čtenáři,
vím, že už je tomu měsíc, co jsem přidala poslední článek na blog a stydím se za to, ale dá se říci, že jsem konečně ve fázi, kdy už zvládám - dá se říci všechno! :3 Ne nejsem superwomen, ale konečně se to ve škole trochu uklidnilo a já si zvykla na středoškolský život - až na angličtinu, kterou vůbec nechápu, což je malý nepodstatný detail, nemýlím se? :)

Diary 4

6. září 2013 v 18:06 | Lady E. Dark
Dobrý podvečer návštěvníci,
dnes jsem se vrátila z Adapťáku, který jsem prožila s mou novou třídou 1.B - už to tak bude, jsem na střední v prváku. :D Stresy, stresy, stresy... :D Nicméně jsem se snažila napsat - dopsat kapitolu k ŽTL a nezvládla jsem to, ale mám více jak polovinu a tudíž mám šanci to dnes dopsat. ;) Do neděle tu zkrátka další kapitolu máte, i kdybych měla vypotit krev, což se nestane, protože se cítím naprosto fajn!
Zažila jsem dvě noci a tři dny s novou partou lidí a vypadá to docela nadějně, jsem příjemně utahaná a mám i dobrou náladu, tudíž ideální stav na psaní.
Ale co já... Jaký byl váš začátek v novém školním roce? Jak se vám daří?

S přáním pěkného zbytku dne
lady E. Dark

Diary 3

28. června 2013 v 18:15 | Lady E. Dark
Zdravím všechny ve spolek...
Ano - nebyla jsem aktivní, ale jistě pochopíte, že poslední společné chvilky na zíkladce se spolužáky - pro mě zkrátka byly důležitější. Z úterý na středu jsme spali v tělocvičně, což byla ta nejlepší a nejhorší noc v mém životě zároveň. :D Ano - byla jsem to já, kdo spal pouze deset minut před budíčkem, a pak mě bolela hlava a hned, jak jsem se dostala domů, tak jsem šla spinkat, ale nelituji toho.
Dnes byl náročný den, jelikož byl ten POSLEDNÍ na základce s celou třídou a vědomí toho, že už po prázdninách nastupuji na střední je děsivé, ale já to zvládnu - doufám. Před námi jsou dva měsíce mých a možná i vašich prázdnin, na které mám plány. Nebudu jen lítat po venku, ale také budu psát Život Temné lady, která by mohla vycházet od příštího týdne - snad, ale také jiné povídky. Teď jdu dělat takové menší překvápko k povídce, pak psát a spát... :D Zítra musím něco vyřídit, takže asi tak... A jak se máte vy? A končil někdo z vás školu jako já? ;)

S pozdravem pěkného zbytku dne Lady E. Dark

Diary 2

7. června 2013 v 19:06 | Lady E. Dark
Někde jsonu povodně, což není nic příjemného, někde se zase oteplilo, ale u lady E. Dark je opět magorská nálada, ale stále doufám, že mě to přejde a já konečně dodělám práci na blogu - konkrétně menu, ale mám na to víkend, což se dá zvládnout a co jinak u mě?
Psali jsme dvě pololetky, což byly zároveň i srovnávací zkoušky a češtinu, kterou miluji mám z pravopisu 4 a z druhé části 3. Jediná útěch je, že kdybych měla o chybu míň, tak mám z pravopisu 3, i když to spíš nas**e! :D A matiku, kterou moc nemusím mám za dva! :D Za dva! Slyšíte to? Svět se zbláznil...
Ale dost už o mně - co u vás nového? ;)

Diary 1

29. května 2013 v 17:31 | Lady E. Dark
Jujda... Unavená, ale spokojená. Musím přiznat, že dnešní den byl na jednu stranu fajn, ale na druhou přímo hrůzostrašný. Vše to začalo hodinou matematiky, kdy jsme psali test na celou hodinu - dobrá, byly to čtyři úkoly, ale my si to nechali na celou hodinu. Dál se to docela vleklo... Němčina, zeměpis, mluvnice - tam jsem se snad nepřestala smát, pak neoblíbená chemie s testem jako bonus a nakonec konverzace v ajině. Konečně NEPROPADÁM! :D Ono je to složitý, protože tento předmět je jednou týdně a já hodně chyběla, a tak jsem jednou schytala pětku a už to bylo. Dnes jsem měla rozhovor: "U doktora" a odevzdala jsem menší slovní úlohu na můj oblíbený film a už mám 2! :D

Jinak teď - i po dneska útrpném nakupování, konečně doma a zase jednou u noťasu, kde se opravdu neflákám. Chápu, že bych měla dělat dve prezentace do školy, ale když člověk nemá licenci na Microsoft Office, tak je to horší. Jenže i přesto mám aspoň OpenOffice a přepisuji, opravuji dvě své povídky a mám dva nápady na další... Do toho si ještě čtu a loučím se, protože můj starý diář - který bude platit sice do konce roku, tak půjde směr popelnice. Přeci jen... Střední škola a lepší diář, který je na 18 měsíců... Už dost mých stupidních keců - jak se máte vy?

 
 

Reklama

©2013~2014 ~ ladyedark.blog.cz - Zákaz kopírování!